DGS 80's Roleplay MTA - Frakció pályázás
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cartel De Medellin - Maffia pályázat

Go down

Cartel De Medellin - Maffia pályázat Empty Cartel De Medellin - Maffia pályázat

Témanyitás by Bazsaa69 Szer. Ápr. 14, 2021 12:32 am

Rólam








Tisztelt Olvasó! Először is had' ragadjam meg az alkalmat, hogy  bemutatkozzak neked! Németh Balázsnak hívnak, 17. életévemben járok. Győr mellett élek egy kisvárosban, viszont ott tanulok egy szakgimnáziumban Logisztikai szakon. Maga az RP világa körülbelül 2014 körül vonzott be, akkor SAMP-on kezdtem el Játszani a FayRPG nevű szerveren. Utána nemsokkal mikor elkezdtek sokasodni az MTA kliensen belüli szerveren, mint sokan mások én is váltottam. Nagyjából a SeeMTA és FineMTA szerverein töltöttem el a legtöbb időt akkoriban. Jó pár szerver felemelkedését, majd bukását tapasztalhattam meg az eddigi "RP karrierem" során. Köszönöm, hogy elolvastad a kis bemutatkozásomat! Smile




Frakciótörténet:




A Rodriguez család életét szeretném bemutatni a kezdetektől! Kezdem magammal a bemutatkozást hiszen én vagyok a legidősebb fivér a 3 közül. Lucas Rodriuez vagyok  Bogotában születtem 1996.06.09. Van még a két öcsém Mendez és Dominic ők 1995.04.02 születtek.Az általános iskolát Bogotában-ban kezdtem meg.Az iskolában már voltak rivalizációk az osztály között,ott csöppentem bele kisebb ilyen összetűzésekben.De volt egy nap ami teljesen más volt mint a többi.Egyedül mentem haza felé az iskolából mikor rám támadtak a másik osztályban lévő gyereke mivel könnyű préda voltam.Körbe álltak olyan 4-en és lökdösni kezdtek,majd egy kis idő után abba hagyták és a legerősebb gyerek azt mondta a többieknek hogy adjanak oda neki majd ő elrendez engem. Ökölbe szorította a kezeit majd behúzott nekem egyet.Abban a pillanatba be is törte az orromat,letöröltem a vért és az idegességem hevébe előkaptam egy kést és neki rontottam a gyereknek.Megvágtam először a kezét,a többiek nem mertek semmit csinálni csak álltak ott és nézték,hogy mi is történik.A gyerek próbált elmenekülni de nem hagytam neki a hátába szúrtam a kést.Ami után megtörtént ez az eset egyből leesett hogy mit is tettem. A gyerek a földön hevert a késemmel a hátában.És itt történt egy olyan pont ami nagy mértékben megváltoztatta az életemet.Nem úgy cselekedtem mint egy kis gyerek hanem mint egy igazi bűnöző a kést nem hagytam ott hanem elvettem és tisztára mostam a vértől és az ujjlenyomatomtól.Ezután elloptam apám kocsiját és abba tettem a holttestet,kivittem egy közeli szántóföldre és nagyon mélyen elástam hogy soha ne találja meg senki.A helyszínt tisztára mostam a vértől. Azután hogy haza értem apám már a kapuban várt,hogy hova vittem a kocsiját.Apámról még érdemes azt tudni,hogy életében semmilyen bűnt nem követett még el,még egy parkolási csekket sem kapott.Amint beléptem a kapun láttam rajta,hogy nagyon ideges ami érthető is volt,de ő még nem tudott a teljes történetről.Egyből kérdezni kezdett arról,hogy hol voltam és mit képzeltem magamról hogy elviszem a kocsiját,ekkor én csak rossz kifogásokkal próbáltam érvelni valamit. Mivel nem voltam igazi bűnöző valamit teljesen elfelejtettem. A nadrágomon ott volt a gyerek vére,a cipőm sáros volt. Ekkor apámnak leesett hogy mit is műveltem. Voltak velem kisebb gondok azelőtt is de ekkora bűnt még nem követtem el soha. Apám egyből a rendőrséget akarta hívni rám ekkor elkellet hogy meneküljek otthonról hisz nem akartam tízen évesen a sitten élni. Utcára kerültem nem tudtam mit kezdeni magammal. Nem volt pénzem nem volt hely ahol élhettem volna. Az öngyilkosság is megfordult már a fejembe de valami mindig vissza tartott attól, hogy megöljem magam, gondolom a halálfélelem is közre játszott. Mivel muszáj volt valahogy meg élnem kisebb bűnözésekbe kezdtem: Bolti lopás, betörések, kiraboltam embereket később már fegyver és drog csempészeteket is elvállaltam igaz nagyobb volt a kockázat de többet is fizettek érte. Míg én így éltem a minden napjaimat a testvéreim egy sörgyárat építettek Los Santosban ahol én is éltem jelenleg. Felkerestem őket, mesélték hogy mennyire rossz volt a gyerekkoruk miattam az iskolában folyton basztatták őket emiatt, ezért is nem Bogotában építették a gyárat hanem Los Santosban. Mesélték hogy nem igazán megy nekik az üzlet ekkor jött az ötlet hogy vonjuk össze a két "üzletet". Ők nagyon sokáig vaciláltak ezen hiszen apánk úgy nevelte őket hogy az illegális dolgokat minél jobban kerüljék. Mivel már csődbe menőben volt a cég ezért muszáj volt hogy belemenjenek. A sörös dobozok aljára fegyvereket tettünk ezt befedtük szalmával és azokra tettük a sörös üvegeket és egy kamion beszállította a városba a fegyvereket/drogokat és itt eladtuk ezeket. Mivel már annyira benne voltunk az illegális dolgokban hogy a sörgyár alatt kiépítettünk egy kisebb kertet ahol a drognövényeket termesztettünk.




Frakcióról:






Szerintem a maffiák egy szerveren a középpontot alkotják. Jelen esetben a váróslakók fegyver ellátmányukért ők felelnek, illetve a város rendbetartása is a feleadataik közé tartozik. Fontos a konfliktusok kerülése, a rendőrökkel való jó kapcsolat kialakítása. Rengeteg üzleti kapcsolat létrehozása, teljes fegyverarzenál felépítése, kialakítani a biztos fegyverhálózatot.
A közénk való bekerülés nem lesz egyszerű. Mielőtt elkezdenénk megismerni, meggyőződünk arról, hogy tényleg megérdemli-e azt, hogy a kötelékünkbe tartozzon. A beavatás több részből fog állni és teljesen IC! Miután teljesen megismertük, utána visszük bele a részletekbe! Hosszú távra tervezek, rengeteg ötletem van! Ebből idézek párat:





Terveim:






- Illegális piac felépítése
- Rengeteg RP a többi illegális frakcióval
- Rengeteg RP a rendvédelemmel
- Városi események szervezése
- Védelmi pénzek szedése





Fontos eleme a jó frakciónak a csapatmunka:






Szerintem a csapatmunka az emberek közötti bizalmi munkakapcsolat.  Számíthatnak egymásra mindenben, segítenek egymásnak. A legfőképp a rugalmas és a viszálymentes közös munkakapcsolat.

Fontos, hogy ismerd magad, ahhoz, hogy jó ember légy!





3 pozitív tulajdonság:






Aktív, Értelmes, Tisztelettudó





3 negatív tulajdonság:






Nem szeretem a buta embereket, hamar fel tudnak idegesíteni. Néha, ha valaki lekezelően beszél velem átveszem a stílusát a közös kommunikációnk alatt. Néha beleviszek trágár szavakat az RP-be, ami nem jó véleményem szerint.





Miért engem válasszatok leadernek?:






Leginkább amit kitudnék emelni, az a magas teherbírásom és a fogalmazási készségem. Úgy gondolom egy leadernek tisztában kell lennie a szavak jelentésével és egy elég bő szókinccsel kell rendelkeznie ahhoz, hogy ő egy afféle támasz lehessen a szervezetében való társainak. Rengeteg szituációban látom meg a lényeget ami sorsdöntő lehet RP-knél.





Rangok:





-1. Patron [Főnök|Leader]
-2. Mano Derecha [ Jobb kéz|Al-Leader]
-3. Contador [Könyvelő]
-4. En Armas [Fegyverkereskedő]
-5. Comprador De Drogas [Drog kereskedő]
-4. Empresario [Üzletember]
-5. Sicario [Bérgyilkos]
-6. Criado [Beavatott]
-7. Inexperto [Beavatatlan]








Megjegyzés:






Mégegyszer is köszönöm, hogy elolvastad a lapomat! Ha valamit hiányolsz belőle, kérlek jelezd felém, lent a hozzászólásokban!  Maradok Tisztelettel: -Bazsaa // BronX

Bazsaa69

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2021. Apr. 13.

Vissza az elejére Go down

Cartel De Medellin - Maffia pályázat Empty Re: Cartel De Medellin - Maffia pályázat

Témanyitás by Hudson Szer. Ápr. 14, 2021 7:46 pm

Szia várunk Ts-en!

Hudson
Vendég


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.